PIKNIK „Z ratownictwem wodnym na TY” PODZIĘKOWANIA

Rejonowe Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Piotrkowie Trybunalskim dziękuje wszystkim uczestnikom Pikniku „Z ratownictwem wodnym na TY”, przeprowadzonym w dniu 14.08.2021, na kąpielisku „Słoneczko” w Piotrkowie Trybunalskim za odpowiedzialny, zdyscyplinowany, a równocześnie tak liczny i aktywny udział w nim.

Piknik został sfinansowany z Budżetu Obywatelskiego Samorządu Województwa Łódzkiego w ramach zadania publicznego, na realizację którego Rejonowe WOPR w Piotrkowie Trybunalskim wygrało konkurs.

Przeprowadzenie Pikniku nie byłoby możliwe bez ogromnego wsparcia jakiego dla jego realizacji udzielił Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim, a szczególnie bez osobistego zaangażowania Pana Marcina Masiarka, zastępującego przebywającego na urlopie dyrektora OSiR Pana Leszka Heinzla. 

Jednocześnie ogromne podziękowania kieruję do członków Rejonowego WOPR w Piotrkowie Trybunalskim i naszych sympatyków, za ogromny wkład pracy, zaangażowanie i wysiłek włożony w przygotowanie , organizację i przeprowadzenie Pikniku.

Bez Was nie byłoby to możliwe.

Jeszcze raz wielkie dzięki.

Wiceprezes Rejonowego WOPR
    w Piotrkowie Trybunalskim

         Janusz Ciechanowski