Powiatowy Dzień Strażaka

Tak jak zawsz jesteśmy tam, gdzie Nas zapraszają. Tym razem nasza Drużyna z Prezesem na czele reprezentowała Nas podczas obchodów „Powiatowy Dzień Strażaka” w gminie Łęki Szlacheckie w dniu 14 maja 2023 roku. Atmosfera była bardzo miła i dostojna. 

Wśród zaproszonych gości byli m. in. Poseł na Sejm Grzegorz Lorek, Wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztof Ciecióra, także współorganizatorzy wydarzenia Starosta Powiatu Piotrkowskiego Piotr Wojtysiak, Prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP dh Tadeusz Karcz i Komendant Miejski PSP Paweł Dela. Jak zwykle nasza Drużyna stanęła na wysokości zagania godnie reprezentując ROWPR PT podczas tak szczególnego dnia Naszych Dzielnych Strażaków.

Zachęcamy do zapoznania się z obszerną relacja pod zamieszczonym linkiem;

http://lekiszlacheckie.pl/index.php/component/content/article/55-aktualnoci/3181-2023-05-15-10-55-04.html