Dzień Sportu z okazji Dnia Dziecka w ZSP i PO nr 3

W dniu 13.06.2023 r Nasi Ratownicy na zaproszenie kadry pedagogicznej z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych i Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Piotrkowie Trybunalskim brali udział w Dniu Sportu z okazji Dnia Dziecka. Podczas tego wydarzenia był organizowany turniej piłki nożnej.

My jak zwykle na swoim kierunku, czyli pod Naszym pięknym organizacyjnym namiocie dawaliśmy 110 procent   zaangażowania pokazując sprzęt do ratownictwa wodnego, edukując z zakrętu bezpiecznego przebywania nad wodą i zachęcając młodzież do wstępowania w Nasze szeregi.

Jak to przy rozgrywkach i rywalizacji zdarzają się jakieś kontuzje lub zdarcia skóry, ale na szczęście Nasz Ratownik był gotowy i z pełnym profesjonalizmem zaopatrzył poszkodowanego.

Przy tej okazji, z racji tego że od 12.06.2023 rok ruszyła kolejna edycja Budżetu Obywatelskiego, Naszą ekipa zachęcała do głosowania na Nasze zadania w postaci zakupów sprzętu ratowniczego związane z ratownictwem wodnym, które  możemy w taki sposób pozyskać, bo jak wiadomo jesteśmy organizacją społeczną non-profit i o wszystko musimy walczyć, aby Nasze ratownictwo było tak jak dotąd na bardzo wysokim poziomie.

Serdecznie zapraszamy do wspierania nas poprzez oddalenie swojego głosu w budżecie obywatelskim. Więcej szczegółów już niebawem na Facebooku, bo czas mamy do 30 czerwca.