FESTYN Z RATOWNICTWEM WODNYM CIESZANOWICE 2022-podsumowanie

W dniu 13.08.2022, na Zbiorniku Wodnym Cieszanowice rejon plaży „Pod Dębem”,  Rejonowe Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Piotrkowie Trybunalskim, przy ogromnym wsparciu jakiego udzieliło Starostwo Powiatowe w Piotrkowie Trybunalskim, przeprowadziło Festyn z ratownictwem wodnym .

W festynie wzięło udział 300 osób, które rywalizowały w 8 konkurencjach o charakterze para ratowniczym. Uczestnicy Pikniku otrzymywali pakiet cateringowy, a startujący w każdej konkurencji nagradzani byli drobnymi upominkami. Uczestnicy mogli skorzystać z przygotowanych atrakcji jakim był pneumatyczny wodny tor przeszkód (cieszący się ogromnym zainteresowaniem zwłaszcza najmłodszych uczestników Pikniku), holowanie na „bananie” za skuterem wodnym.

Na ceremonii zakończenia Festynu, rozlosowano  (z pośród wszystkich uczestników Festynu, którzy wzięli udział w przynajmniej 3 z pośród 8 przygotowanych konkurencji) trzy cenne nagrody główne, którymi były hulajnogi elektryczne a najlepsi w poszczególnych konkurencjach (z uwzględnieniem podziału na grupy wiekowe i płeć) otrzymali okolicznościowe dyplomy.

Dziękujemy za tak liczny udział

foto relacja